HomePure Nova Kullanmanız İçin 5 Neden

HOMEPURE NOVA KULLANMANIZ İÇİN 5 NEDEN

HomePure Nova, piyasaya ilk çıktığı günden bu yana en beğenilen QNET ürünleri arasında yer alıyor. Bu beğeninin arkasında ise ürünümüzün müşterilerimizde oluşturduğu memnuniyet yatıyor. Sınırlı su kaynaklarına sahip olduğumuz bu dönemde HomePure Nova kullanmanız için 5 nedeni sizler için sıraladık.
 
Temiz Su Oranı Her Geçen Gün Azalıyor
 
Dünyanın yüzde 70’i suyla kaplı ve varolan suyun toplam miktarı 1,386,000,000 kilometre küp olarak hesaplanmıştır. Su miktarının %97,5’i tuzlu su olduğundan insan tüketimine uygun değil. Hem dünya nüfusu hem de sıcaklık yıldan yıla arttığı için tatlı su sorunu yaşanıyor. Bu sorun ise beraberinde mevcut suyu arındırma ihtiyacını getiriyor.
 
Pet şişe ve damacananın geri dönüşüm amaçlı kullanılmadığı her gün, dünya için bir tehdit oluşturmaktadır.
 
Musluklarımızdan Akan Suyun Kalitesi
 
Musluklarımızdan akan suyun çeşitli işlemlerden geçtikten sonra evimize kadar geldiğini biliyoruz. Tesislerde 8 ile 12 arası işlemden geçmesine karşın görüntü, tat ve kalite olarak yeterli noktaya çoğunlukla ulaşamıyor. Zaman zaman ise farklı iddia ve polemiklerle gündeme taşınıyor. HomePure Nova 9 Aşamalı Filtreleme Sistemi kullanmaya başlamanın zamanı gelmedi mi?
 
HomePure Nova Bütçe Dostudur
 
HomePure Nova 9 Aşamalı Filtreleme Sistemi, ev ekonominize sağlayacağı katkıyı basitçe hesaplamak için kendinize şu soruları sormalısınız: “Hane halkı olarak aylık kaç litre su tüketiyoruz?”, “Tükettiğimiz suyun litresini ne kadara satın alıyoruz?” Bu soruları kendinize sorduğunuzda HomePure Nova 9 Aşamalı Filtreleme Sistemi satın almanın size sağlayacağı maddi katkıyı kolaylıkla hesaplayabileceksiniz.
 
HomePure Nova’nın Kurulumu ve Kullanımı Kolaydır
 
Kurulumunu birkaç küçük işlemle dakikalar içinde halledebileceğiniz HomePure Nova’yı kullanmak ise musluğu açmak kadar kolaydır. Musluk aparatından cihaza uzanan ufak bir su borusu sayesinde saniyeler içinde temiz suyu sizlere sunuyor. Mutfakta çok yer kaplamaması ve 2 pille çalışması ise HomePure Nova 9 Aşamalı Filtreleme Sistemi’nin kullanım kolaylığını artırıyor.
 
HomePure Nova 9 Aşamalı Filtreleme Sistemi kullanmanın sağlığınız açısından sağlayacağı faydaları daha detaylı incelemek isterseniz yazımızı okumalısınız.

Etiketler : Su arıtıcısı, qnet, Homepure nova, qnet ürün, temiz su, geri dönüşüm, musluk suyu kalitesi, bütçe dostu, su arıtıcı kullanımı, tasarruf, sağlık,